To było w ostatnim tygodniu nauki …

To było w ostatnim tygodniu nauki …

W poniedziałek 21 czerwca w sali kinowej Wadowickiego Centrum Kultury, miała miejsce uroczystość wręczenia nagród naukowych dla finalistów i laureatów  konkursów przedmiotowych i interdyscyplinarnych. Z naszej szkoły dwoje uczniów zostało uhonorowanych tą prestiżową nagrodą. Amelia Zawiła z klasy 8a, finalistka konkursu z fizyki, przygotowywana  przez pana Janusza Szustera.  Patryk Szarnicki z klasy 8c, finalista konkursu z matematyki, przygotowywany przez panią Halinę Fucek. Należy nadmienić że Amelii zabrakło 1 punktu do finału konkursu z matematyki a Patrykowi 3 punktów do finału konkursu z fizyki. GRATULACJE !

W czwartek 24 czerwca w kościele parafialnym pod wezwaniem Św. Piotra w Wadowicach ks. L. Dyląg  odprawił uroczystą mszę świętą dziękczynną za miniony rok szkolny 2020/2021. Oprawę muzyczną przygotowały uczennice pod kierunkiem pani Anny Mrowiec. Modlono się za zdrowie księdza Prałata Tadeusza Kasperka który przez wiele lat kierował naszą parafią. Na zakończenie uroczystości nastąpiło przekazanie pocztu sztandarowego przez absolwentów: Szymona, Weronikę i Malwinę, ich następcom z klasy 7c: Szymonowi, Weronice i Magdzie. Drodzy absolwenci! dziękujemy za czas waszego pobytu w szkole, było to obustronne pozytywne doświadczenie. Powodzenia w nowych, wybranych przez Was szkołach ponadpodstawowych!

Zobacz zdjęcia

Napisz komentarz