Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

W środę 1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny 2021/2022. Jak było przekazane w wcześniejszym komunikacie, nie będzie wspólnego spotkania wszystkich klas. Poszczególne klasy spotkają się z wychowawcami w wyznaczonych salach lekcyjnych.

Dzieci z klas pierwszych i oddziału przedszkolnego przychodzą na godzinę 8.00. Spotkania z wychowawcami odbędą się w następujących miejscach:

Odział przedszkolny: stołówka szkolna

klasa 1a: korytarz II piętro

klasa 1b: korytarz I piętro

klasa 1c: korytarz parter

Klasy 4-8 spotykają się z wychowawcami klas według poniższego harmonogramu:

HARMONOGRAM SPOTKAŃ

Msza na rozpoczęcie roku szkolnego w środę 1 września o godzinie 17.00 w kościele św. Piotra.

Należy pamiętać o dezynfekcji dłoni przed wejściem do szkoły, zakładaniu maseczek w przestrzeni wspólnej oraz o dystansie społecznym.

Zapisu dzieci z klas 1-3 do świetlicy szkolnej można dokonać 1 września w godzinach 9.00 – 16.00 w pomieszczeniu świetlicy.

Zapisu na obiady można dokonać telefonicznie przez sekretariat szkoły 338232480 lub 338234147 (pani intendent). Zapisu można dokonać również osobiście w biurze intendenta pomieszczenie nr 7 parter.

W pierwszych dniach września zostaną zorganizowane zebrania z rodzicami.

Samych dobrych dni w nadchodzącym roku! dyr Tadeusz Włodek