Wizyta przedszkolaków w Domu Pomocy Społecznej

Dzisiaj w trakcie zajęć najmłodsi uczniowie naszej szkoły odwiedzili  Dom Pomocy Społecznej w Wadowicach i przekazali jego mieszkańcom upominki z okazji obchodzonego niedawno Święta Dnia Babci i Dziadka.

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom Oddziału Przedszkolnego za zaangażowanie w zorganizowaniu Akcji ” Upominek dla Seniora”. Szczególne podziękowania kierujemy do Państwa Miłek za uszycie 80 sztuk pięknych, kolorowych poduszek, Państwa Hardek (Cukiernia Wadowice) za upieczenie pysznych drożdżówek, transport i pomoc  rodziców oraz każdą dołożoną złotówkę.

Mamy nadzieję, że wizyta przedszkolaków dostarczyła Szanownym Seniorom wiele pozytywnych emocji, a dla naszych małych uczniów była to prawdziwa lekcja empatii i szacunku do osób starszych oraz wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka. Taka postawa na pewno zaprocentuje w dalszych latach życia dzieci.

Anita Światek i Agnieszka Hałat nauczycielki oddziału przedszkolnego oraz dyrektor Tadeusz Włodek.