Wycieczka do Warszawy

Wycieczka do Warszawy

W dniach 1-3.06.2022 r. klasy 8a, 8b, 8c z wychowawcami (J.Kajdas, A.Dyrcz-Kowalską, B.Pająk oraz B.Studnicką) uczestniczyły w wycieczce do Warszawy. W planie wycieczki znalazły się m.in.: Muzeum Historii Żydów Polskich, Muzeum Powstania Warszawskiego, Powązki, Plac Piłsudskiego, Grób Nieznanego Żołnierza, Pomnik Małego Powstańca, Stare Miasto, Katedra, Plac Zamkowy, Zamek Królewski, Pałac Kultury i Nauki, Stadion Narodowy, Pałac w Wilanowie, Łazienki Królewskie oraz Belweder. Pogoda dopisywała. Atmosfera podczas wycieczki była wspaniała. Mimo napiętego planu wycieczki uczestnicy znaleźli czas na kupienie pamiątek oraz odpoczynek przy dźwiękach katarynki opalając się w słońcu na ławeczkach Starego Miasta. Wszyscy jesteśmy zachwyceni pięknem zabytków naszej stoicy. Serdecznie polecamy!

Zobacz zdjęcia

Napisz komentarz