Wycieczka klasy 2a

W dniu 8.06.2022 r. wybraliśmy się na wycieczkę klasową do Krakowa. Pogoda tego dnia płatała nam figle, ale mimo deszczu momentami nawet dosyć ulewnego humory nam dopisywały. W pierwszej kolejności udaliśmy się do ZOO. Z wielką przyjemnością oglądaliśmy tam różne gatunki egzotycznych zwierząt. Drugim punktem programu naszej wycieczki było zwiedzanie Parku Edukacji Globalnej „Wioski świata”. Mieliśmy możliwość zobaczyć afrykańską wioskę, papuaski dom na palach, mongolską jurtę, igloo, indiańskie tipi oraz peruwiańską chatę. Wzięliśmy udział w warsztatach dotyczących życia w Afryce oraz w zawodach sportowych. Poznaliśmy kulturę, codzienność oraz problemy najbardziej potrzebujących mieszkańców świata. Jest to ciekawe miejsce i warto je odwiedzić. W drodze powrotnej udaliśmy się jeszcze na małe co nieco, a następnie bezpiecznie wróciliśmy do Wadowic. Wycieczka pomimo niezbyt sprzyjającej pogody była udana i ciekawa.  Klasa 2a

Zobacz zdjęcia

Napisz komentarz