1992

Absolwenci 1992

Klasa 8 a

k8a92mWychowawca: mgr Ewa Bednarczyk

1. Katarzyna Bal
2. Marta Cedro
3. Iwona Dokupil
4. Magdalena Jaskierny
5. Monika Jopek
6. Marzena Fiałkowska
7. Agnieszka Kobuch
8. Magdalena Kowalska
9. Elżbieta Kowalówka
10. Anna Małecka
11. Teresa Piszczak
12. Ewelina Roman
13. Edyta Szydłowska
14. Aneta Węgrzyn
15.Grzegorz Chowaniak
16. Tomasz Dańko
17. Paweł Grzywa
18. Krzysztof Handzlik
19. Adam Karpała
20. Krzysztof Kłaput
21. Marcin Korzeniowski
22. Jarosław Koźbiał
23. Rafał Niesyty
24. Ireneusz Sarnecki
25. Robert Ślęzak
26. Artur Targosz
27. Robert Wajdzik
28. Tomasz Winiarski
29. Wojciech Woźniak

Klasa 8 bk8b92

Wychowawca: mgr Stanisław Porębski

1. Anna Bagińska
2. Joanna Bartkowska
3. Ewa Czapik
4. Katarzyna Czuba
5. Małgporzata Gustof
6. Anna Jarkowska
7. Joanna Jeleniewska
8. Marta Kleszcz
9. Regina Kot
10. Barbara Kwak
11. Jadwiga Kwak
12. Gabriela Młynarczyk
13. Joanna Poradzisz
14. Eliza Porządnicka
15. Aneta Pulchna
16. Edyta Sikora
17. Magdalena Szczerbik
18. Beata Szymik
19. Iwona Włoch
20. Zbigniew Bogunia
21. Dariusz Czycz
22. Bogusław Danek
23. Wojciech Grzybczyk
24. Michał Karpiński
25. Marek Malata
26. Mariusz Musiał
27. Tomasz Pomietło
28. Dariusz Sajka
29. Sławomir Stanek
30. Ireneusz Twardowski

Klasa 8 c

k8c92Wychowawca: mgr Paweł Turek

1. Katarzyna Furdzik
2. Katarzyna Grabiec
3. Elżbieta Gronkiewicz
4. Monika Juszczyk
5. Ewa Kubarek
6. Sabina Kudela
7. Natasza Nowak
8. Monika Pasterak
9. Anna Przybyła
10. Agnieszka Radwan
11. Joanna Sankowska
12. Agnieszka Tatar
13. Urszula Tatar
14. Agnieszka Wyroba
15. Marcin Bobrowski
16. Rafał Brózda
17. Dariusz Chachuła
18. Rafał Dyduch
19. Marek Grzęba
20. Dawid Herbut
21. Tomasz Master
22. Michał Podgórski
23. Mariusz Polaszek
24. Szymon Sarapata
25. Piotr Sobala
26. Mariusz Struzik
27. Adam Studnicki
28. Piotrek Ślęzak
29. Robert Uniwersał
30. Artur Wojtyłko

Klasa 8 d

k8d92Wychowawca: mgr Krystyna Dziedzic

1. Anna Baklarz
2. Aleksandra Bieniek
3. Karina Boguń
4. Joanna Dąbrowska
5. Agnieszka Filek
6. Julia Jamrożek
7. Monika Jamróz
8. Alicja Jedra
9. Sylwia Karcz
10. Ilona Matuszczak
11. Barbara Opyrchał
12. Regina Smolik
13. Aneta Śliżewska
14. Natalia Ślusarczyk
15. Joanna Tłomak
16. Agnieszka Węglarz
17. Mariusz Adamek
18. Jerzy Bakunowicz
19. Grzegorz Balon
20. Przemysław Balon
21. Bartosz Brózda
22. Sławomir Guzdek
23. Grzegorz Krzyścin
24. Sebastaian Kot
25. Marek Płaszewski
26. Adrian Przewłocki
27. Daniel Saczała
28. Marcin Salepa
29. Maciej Szklarek

Klasa 8 e

k8e92Wychowawca: mgr Henryk Walat

1. Monika Biela
2. Marta Buda
3. Edyta Byrska
4. Agnieszka Gałuszka
5. Ewelina Kaszlej
6. Magdalena Kotowiecka
7. Monika Ksiązek
8. Monika Kwaśny
9. Ewa Maryon
10. Katarzyna Paśnik
11. Agnieszka Płużek
12. Grażyna Sroczyńska
13. Dorota Wróbel
14. Alina Zdanowska
15. Janusz Biela
16. Paweł Błasiak
17. Piotr Błasiak
18. Rafał Góralczyk
19. Jakub Guzik
20. Paweł Jamróz
21. Michał Karasiński
22. Wojciech Kłobuch
23. Wojciech Ogiegło
24. Tomasz Piegza
25. Rafał Rojek
26. Krzysztof Serwin
27. Marek Skrzypczak
28. Piotr Talar
29. Ireneusz Warchał
30. Paweł Wyka

One response to “1992”

  1. anna

    Tylko w 8b Pani pod nr 12 się nazywała Mamcarczyk a nie Młynarczyk….

Napisz komentarz