Uroczystość ślubowania

W środę 14 października miała miejsce ważna uroczystość szkolna. Sześćdziesięcioro troje dzieci z klasy 1a, 1b i 1c zostało przyjętych do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 im. Mikołaja Kopernika w Wadowicach. Uroczystości ślubowania odbywały się oddzielnie dla każdej klasy. Dzieci pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki, odpowiadały na pytania, udowodniając swoją „dojrzałość szkolną”. Pierwszaki deklarowały swoją gotowość do wypełniania obowiązków i powinności ucznia. Aktu pasowania dokonał Dyrektor  Tadeusz Włodek specjalnie przygotowanym na tę okoliczność dużych rozmiarów ołówkiem. Dla tych dzieci rozpoczął się ważny, ciekawy okres życia. Życzymy samych dobrych dni, sukcesów, spotkania na swojej drodze życzliwych ludzi. Dziękuję paniom: Stasi, Kasi, Marcie, Asi i Danusi za przygotowanie pięknej uroczystości. Rodzicom dzieci dziękuję za udział w ślubowaniu i wspieranie swoich Pociech.

Zobacz zdjęcia klasa 1a

Zobacz zdjęcia klasa 1b