Podręczniki

W roku szkolnym 2020/2021 podręczniki i ćwiczenia do wszystkich klas szkoły podstawowej i gimnazjum zostaną zakupione przez szkołę z dotacji MEN.

Regulamin wypożyczania podręczników

 

 

 

 

 

 

 

13 responses to “Podręczniki”

 1. Wojtek

  W wykazie podręczników do 1 klasy gimnazjum widnieje „English plus 2″ nr w wykazie 300/1/2010 wg wykazu MEN nr 300/1/2010 dotyczy ‚English plus 1” więc który podręcznik obowiązuje?

 2. Agnieszka

  W wykazie podręczników do kl. 3 szkoły podstawowej znajduje się podręcznik do religii „Jezusowa wspólnota serc”. Podręcznik ten ma numer AZ-1-01/1. Podany numer AZ-1-01/10 odpowiada podręcznikowi „Przyjmujemy Pana Jezusa” ks. T.Panuś. Który podręcznik obowiązuje?

 3. Kasia

  Witam
  w wykazie podręczników dla klasy 1 gimnazjum wykazany jest podręcznik do historii „Śladami Przeszłości” nr dopuszczenia MEN 60/1/2009
  w sprzedaży natomiast dostępny jest jedynie wydanie o numerze dopuszczenia 60/1/2011/z1. Bardzo proszę o informację, czy może być to wydanie zmienione?

 4. Joanna

  Witam, teraz dostałam informacje – i faktycznie widnieje to na stronie na czerwono, że szkoła zakupuje książkę i ćwiczenia dla klas I szkoły podstawowej – mam pytanie – ja zakupiłam dla syna w swoim zakresie książkę, bo jak sprawdzałam wykaż takowej informacji nie było – i co teraz? Podręcznik do religii również – ale zgodnie z wykazem każdy rodzic zakupuje w swoim zakresie. Czy jak kupiłam książkę i ćwiczenia, to muszę dać jakoś znać w szkole? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

 5. Adam

  W wykazie dla szóstoklasistów jest podręcznik „Wezwani przez Boga” kl.6 autorstwa ks. Z. Marek, WAM Kraków nr AZ-2-01/1 jednak jest to nazwa i numer programu. Czy podręcznikiem jest pozycja nr AZ-23-01/1-1 „Przemienieni przez Boga” red. Z. Marek, WAM, Kraków, która jest wymieniona jako podręcznik dla klasy 6 w przytoczonym programie nauczania?

 6. Monka

  Witam,

  Odnosząc się do informacji cyt.:”Uczniowie klas 1,2 i 4 szkoły podstawowej oraz klasy 1 gimnazjum mają podręczniki zakupione przez szkołę (dotacja MEN). ”

  Należy to rozumieć, że również podręczniki/ćwiczenia do RELIGII zostaną zakupione
  przez szkołę?

  pozdrawiam,

  Monika

Napisz komentarz