Osiągnięcia uczniów

2016/2017

MATEUSZ GODLEWSKIFinalista Małopolskiego Konkursu Biologicznego;

MARTYNA HOMBESCHFinalistka Małopolskiego Konkursu Fizycznego;

KATARZYNA TYRYBONLaureatka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego;

                                                         Finalistka  Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego;

ZUZANNA PAŁOSZLaureatka  Konkursów: Biologicznego i Chemicznego; 

PIOTR PENA – Laureat Konkursów: Fizycznego, Matematycznego, Geograficznego,                                          Finalista Konkursów: Chemicznego, Wiedzy Obywatelskiej;

MICHAŁ PAWŁOWSKI – Finalista Konkursów: Biologicznego i Informatycznego.                                

2015/2016

Obraz 091

PIOTR PENA – Finalista Małopolskich Konkursów z Chemii, Fizyki i Geografii;

LIDIA JANICKAFinalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego;

ZUZANNA PAŁOSZFinalistka Małopolskiego Konkursu z Chemii;

KATARZYNA TYRYBON – Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego;

ANNA GŁOWACKAFinalistka Małopolskich Konkursów z Chemii i Matematyki;

MICHAŁ PAWŁOWSKI – Finalista Małopolskiego konkursu z Geografii.

2014/2015

Obraz 003

KATARZYNA TYRYBON – Finalistka Małopolskiego Konkursów Języka Polskiego i Języka Angielskiego;

KRZYSZTOF KAMIŃSKIFinalista Małopolskiego Konkursów Języka Angielskiego;

DAWID KLIMOWSKIFinalista Małopolskiego Konkursu z Historii;

PIOTR PENA -Laureat konkursu „Walka polaków o niepodległość i granice w latach 1914-1921. Wielkie bitwy i bohaterowie wydarzeń”.

2013/2014

Laureaci

PIOTR PENA-Laureat Małopolskiego konkursu Przyrodniczego, Finalista Małopolskich Konkursów Matematycznego i Humanistycznego;

SANDRA GIERMAŃSKA – Finalistka Małopolskiego Konkursu Matematycznego;

KATARZYNA ROJEK – Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego;

EMILIA BANAŚ – Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego.

2012/2013

DSCF7438

PIOTR PENA-laureat konkursu Wielcy Polacy-wybitni dowódcy, finalista Małopolskiego konkursu Przyrodniczego;

DOMINIKA KWAŚNIEWSKA – finalistka Małopolskiego Konkursu z Chemii;

NATALIA TYRYBON – finalistka Małopolskiego Konkursu z Chemii;

TOMASZ KASZYCKI – laureat Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego, finalista Małopolskiego Konkursu z Historii;

KONRAD GURDEK – finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki i finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego.

2011/2012

DSCF4129

BARTŁOMIEJ ZAJDA – finalista konkursu biblijnego

PATRYCJA ZAJDA – finalistka konkursu biblijnego

GABRIELA DUDZIAK – finalistka konkursu z języka polskiego

KLAUDIA LEMPART – finalistka konkursu z języka polskiego

MACIEJ ŁOWISZ – finalista konkursu z fizyki

2010/2011

BARTŁOMIEJ ZAJDA – finalista konkursów biblijnego i z matematyki

GABRIELA DUDZIAK –  finalistka konkursu z j.polskiego

STANISŁAW MAMCARCZYK – finalista konkursu z matematyki

2009/2010

laur

KAROLINA BARSZCZEWSKA – Finalistka konkursu z chemii

MAGDALENA WYKA – Finalistka konkursów z fizyki i chemii

ŁUKASZ GURDEK – Laureat konkursów z fizyki i informatyki, finalista konkursów z matematyki, chemii i Wiem Więcej

KONRAD KAŁUŻA – Finalista konkursu z chemii

GRZEGORZ WOLANIN – Finalista konkursu Wiem Więcej

2008/2009

Gabrysia Dudziak- Laureatka konkursu polonistycznego

Ola Dębińska Laureatka konkursu j. angielskiego i konkursu „Wiem Więcej”

Magdalena Soboń – Laureatka konkursu „Wiem Więcej” , finalistka wojewódzka konkursu chemicznego

Agnieszka Niedziela-Laureatka konkursu „Wiem Więcej”, finalistka wojewódzka konkursu chemicznego

Małgosia Głuszek – Laureatka konkursu „Wiem Więcej”

Łukasz Gurdek- Laureat konkursu informatycznego

Paulina Soboń Finalistka wojewódzka konkursu  „Wiem Więcej”, finalistka wojewódzka konkursu chemicznego

Iza Pamuła – Finalistka wojewódzka konkursu fizycznego

Kasia Szuster- Finalistka wojewódzka konkursu fizycznego

2007/2008

Soboń Paulina IIc Finalistka konkursu Wiem Więcej

Agnieszka Niedziela IIc Finalistka konkursu Wiem Więcej

Mateusz Guzdek IIIb Finalista konkursu Wiem Więcej

Soboń Magdalena IIc Finalistka konkursu J.Polskiego

Soboń Paulina IIc Finalistka Konkursu J.Polskiego

Aleksandra Dębińska IIb Laureatka Konkursu J.Polskiego

Mateusz Guzdek IIIb Finalista Konkursu Geograficznego

Aleksandra Dębińska IIb Finalista Konkursu J.Angielskiego

Nicol Dyna IIIb Finalista Konkursu J.Niemieckiego

Piotr Grzyb IIIc Finalista Konkursu Chemicznego

Soboń Paulina IIc Finalistka Konkursu Biblijnego

Soboń Magdalena IIc Finalistka Konkursu Biblijnego 1

P.Soboń, M.Soboń, A.Zacny IIc I miejsce w VI Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II

Drużyna SP III miejsce W powiatowym turnieju piłki nożnej

Agnieszka Tymoszuk IIIb Główna nagroda w konkursie TALENTY w kategorii plastyka

Gimnazjum III miejsce w zawodach gminazjalnych BRD

Szymon Zegadłowicz 2a Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim

Karolina Szpak IIb Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim

Małgorzata Głuszek IIb Wyróżniony esej-warsztaty AROMATY WIEDZY prowadzone w PAU w Krakowie

Kinga Burdalska IIIa Wyróżniony esej-warsztaty AROMATY WIEDZY prowadzone w PAU w Krakowie-3 kwietnia

Osiągnięcia Uczniów

2006/2007

Laureatka Konkursu z Języka Angielskiego

Klaudia Wróbel

————————————

Finalistka Konkursu z Języka Polskiego

Joanna Piwowarczyk

————————————

Finalista Konkursu z Fizyki

Karol Gancarczyk

————————————

Finalistka Konkursu Biblijnego

Magdalena Soboń

————————————

finaliści  wojewódzcy – drużyna piłki nożnej

Arkadiusz Warchał, Eryk Kozioł, Piotr Panek,

Jakub Strzeżeń, Jakub Wyka,

Mariusz Kondak, Maciej Kulig

—————————————————-

2005

III miejsce w konkursie na Najlepszą Stronę Internetową w Powiecie Wadowickim

II miejsce w Powiecie w Piłce Siatkowej chłopców

Moje miasto

Zwycięska drużyna z Gimnazjum nr 3 w Wadowicach.
W IV edycji miejsko ? gminnego konkursu ?Moje Miasto?Wadowice? wzięły udział 3-osobowe reprezentacje 9 gimnazjów z gminy Wadowice. Najlepsi okazali się uczniowie z Gimnazjum nr 3 w Wadowicach.Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą na temat historii rodzinnego miasta Ojca Świętego Jana Pawła II. W innych konkurencjach trzeba było pokazać, że zna się topografię miasta. Nie bez znaczenia były też zdolności plastyczne. Do rozgrywki o najwyższe miejsca przystąpiły 4 zespoły: Gimnazjum z Ponikwi i 3 szkoły wadowickie. Ostatecznie poza podium znalazła się drużyna Gimnazjum nr 2 w Wadowicach.
Została ona wyprzedzona przez Gimnazjum w Ponikwi (III miejsce) i Gimnazjum nr 1 w Wadowicach (II miejsce). Zwyciężyła drużyna z Gimnazjum nr 3 w Wadowicach w składzie: Tomasz Kuś, Tomasz Bagiński i Bogusław Kowal.Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Wadowicach. W tym roku konkurs przeprowadzono na sali Wadowickiego Centrum Kultury.
Najlepsza encyklopedia
Zakończyła się czwarta edycja konkursu na najciekawszą stronę internetową. Głównym organizatorem jest firma Promedia oraz Kuratorium Oświaty.Konkurs był adresowany do szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Jeśli chodzi o gimnazja i zespoły szkół, to na I miejscu  gimnazjum mucharskiego (www.gimmuch.republika.pl).  Mucharz wyprzedził Chocznię (www.gimchocznia.iap.pl),  i Wadowice i Andrychów ( www.zsp2wadowice.iap.pl www.gim2andrychow.iap.pl, ).