Szkolny wolontariat działa

Uczniowie starszych klas uczestniczyli w akcji promującej czytelnictwo w klasach 1 i „0”. Hanna, Tomasz, Jasiu i Karolina z 8ai czytali bajkę klasie 1b pt.: „Roszpunka”; Maja i Amelia z 8b czytały 1c bajkę pt.: „Czerwony Kapturek”; Matylda i Weronika czytały  wiersz J.Tuwima pt.: „Lokomotywa” natomiast Kamila i Nikola z klasy 7b czytały 1ai bajkę pt.: „Kopciuszek”. Bardzo dziękuję wszystkim wolontariuszom za zaangażowanie.

Wolontariusze naszej szkoły wzięli udział w akcji społecznej „Bukiet pamięci” mającej na celu otoczenie pamięcią, szacunkiem i wsparciem wszystkich nauczycieli, którzy w przeszłości i obecnie biorą na swe barki kształcenie i wychowanie młodych pokoleń Polaków. W ramach akcji uczniowie z klas 8 i 7 własnoręcznie wykonali kwiaty z różnych materiałów i tak stworzony bukiet umieścili na pomniku poległych nauczycieli w Wadowicach. Kwiaty złożyli Dawid i Hania- uczniowie 8ai. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli stworzyć ten piękny bukiet. Bogumiła Pająk opiekun szkolnego wolontariatu.

Czytanie bajek

Bukiet pamięci