XXXIV Rajd Szlakami Jana Pawła II

W niedzielę 7 czerwca 29 uczniów naszej szkoły oraz 23 rodziców i nauczycieli uczestniczyło w XXXiV Rajdzie Szlakami Jana Pawła II. Przy pięknej ale upalnej pogodzie wędrowaliśmy zielonym szlakiem ze Świnnej Poręby. Na podkreślenie zasługuje fakt że w rajdzie uczestniczyły dzieci głównie z klas 1-3 szkoły podstawowej. Mimo młodego wieku doskonale znieśli trudy rajdu – brawo. O godzinie 12.00 na Groniu Jana Pawła II rozpoczęła się msza święta w której uczestniczyliśmy. Na zakończenie dostaliśmy od organizatorów okazały puchar dla II drużyny rajdowej. Następnie niebieskim szlakiem zeszliśmy do Ponikwi gdzie czekał na nas autokar. Pełni wrażeń wróciliśmy do Wadowic. To była bardzo udana wycieczka, zapraszamy na kolejne w przyszłym roku szkolnym.picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.