Nagrody naukowe

W poniedziałek 22 czerwca w Wadowickim Centrum Kultury miała miejsce uroczystość rozdania nagród Burmistrza Wadowic laureatom i finalistom konkursów przedmiotowych. Z naszego gimnazjum nagrodzeni zostali następujący uczniowie: Katarzyna Tyrybon z klasy Ic – finalistka konkursów z j.polskiego i j.angielskiego, Krzysztof Kamiński z klasy IIIb – finalista konkursu z j.angielskiego oraz Dawid Klimowski również z klasy IIIb – finalista konkursu z historii. Podsumowano również rywalizację sportową szkół Gminy Wadowice. Nasze Gimnazjum zajęło I miejsce a Łukasz Piwowarczyk uczeń klasy IIIb zdobył miano najlepszego sportowca wśród uczniów gimnazjów z terenu gminy Wadowice !!! Serdecznie gratulujemy osiągnięć i życzymy abyście w kolejnych latach odnosili podobne sukcesy.
FILM Z Uroczystości

picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.