Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

Rok szkolny 2014/2015 przeszedł do historii. W środę 14 czerwca na apelu podsumowującym działalność szkoły wręczono nagrody wyróżnionym w konkursach i zawodach sportowych. Należy podkreślić że ten rok był bardzo udany dla sportu w gimnazjum. W rywalizacji szkół Gminy Wadowice nasze gimnazjum zajęło I miejsce, a Łukasz Piwowarczyk wywalczył tytuł najlepszego sportowca  wśród uczniów. W środę i czwartek na uroczystych galach ze szkołą żegnali się uczniowie klas szóstych szkoły podstawowej i klas trzecich gimnazjum. Wzruszająca uroczystość, niejednemu absolwentowi zakręciła się łezka w oku. W czwartek w kościele św. Piotra w czasie uroczystej mszy dziękowaliśmy za szczęśliwie przeżyty rok szkolny. W piątek 26 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny w czasie akademii w szkole podstawowej i gimnazjum. Rodzice uczniów osiągających najlepsze wyniki w nauce zostali nagrodzeni listami pochwalnymi. Dyrektor szkoły serdecznie podziękował rodzicom zaangażowanych w działalność społeczną na rzecz szkoły. Dziękuję wszystkim nauczycielom, rodzicom i uczniom za wysiłek związany z nauczaniem, uczeniem się i wychowaniem. Życzę wszystkim wspaniałych wakacji, do zobaczenia za dwa miesiące! Tadeusz Włodek.picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

picasaView plugin: Could not load data from picasaweb. picasaView plugin: Could not load data from picasaweb. picasaView plugin: Could not load data from picasaweb. picasaView plugin: Could not load data from picasaweb. picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.