Festiwal piosenki

W dniu 21. XI. 2016r. odbył się Szkolny Festiwal Piosenki Obcojęzycznej dla uczniów szkoły  podstawowej. Celem tej imprezy było rozbudzenie zainteresowania nauką języków obcych oraz rozwijanie i prezentacja uzdolnień  językowych i muzycznych uczniów. Uczniowie chętnie i  licznie wzięli  udział w  festiwalu. Zespoły oraz soliści przygotowali i wykonali piosenki w  języku angielskim oraz języku rosyjskim. Wszyscy wykonawcy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Jury w składzie p. Agnieszka Handzlik, p. Agnieszka Kameduła oraz p. Barbara Filek  pod przewodnictwem pana Dyrektora wyłoniło zwycięzców.

Klasy I-III

I miejsce: zespół z  klasy 2b  Kamila Hałat, Patrycja Sporek oraz Milena Kwarciak („Sandwich Jive”)

II miejsce: zespół z klasy 3b Natalia Ficek, Maja Galos oraz Justyna Potoczek („London bridge”)

III  miejsce: Amelia Matuła (3b) („Dancing Queen”) oraz zespół  z klasy 3b  Małgorzata Pyka, Magdalena Szymańska, Maja Wyka oraz Matylda Szewc („Mary had a  little lamb”)