Spotkanie integracyjne

Spotkanie integracyjne

W piątek 27 listopadagościliśmy w naszej szkole uczniów klas szóstych Szkoły Podstawowej Nr 1 w Wadowicach i Szkoły Podstawowej w Zawadce. Celem spotkania była integracja młodych ludzi poprzez udział w zawodach sportowych.  Zmagania rozpoczął konkurs wiedzy z historii sportu, kolejne konkurencje to: przeciąganie liny, wyścigi z niespodzianką, turniej piłkarski i turniej zmodyfikowanej piłki siatkowej. Zawody przebiegały w sportowej atmosferze, emocji nie brakowało. Organizatorzy zawodów mają nadzieję że podstawowy cel spotkania został osiągnięty – wszyscy bawili się dobrze, a atmosfera zawodów  sprzyjała wzajemnemu poznawaniu się.  Najlepszą okazała się klasa 6a z SP5, kolejne miejsca zajęły: kl.6b SP1, kl. 6 SP Zawadka, kl.6a SP1 i kl.6b SP Wadowice.  Zdjęcia w dalszej części.picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz