Przegląd Zespołów Artystycznych

Przegląd Zespołów Artystycznych

Działające od kilku lat w naszej szkole Koło Teatralne zaprezentowało efekty swojej pracy, uczestnicząc 25 marca br. w XI Powiatowym Przeglądzie Zespołów Artystycznych w Wadowickim Centrum Kultury.Grupa, w składzie: Anna Lebiedzka, Dominika Kowalczyk, Wiktoria Zborowska, Iwo Korzeniowski, Rafał Rabenda, Michał Sikorski oraz Karol Jucha i Mirosław Maciejewski przedstawiła spektakl pt. Wspomnienie o Katyniu, nawiązując tym samym do zbliżającej się rocznicy pamiętnych wydarzeń roku 1940. Udany występ potwierdziło zadowolenie młodych aktorów i widzów. O wynikach Konkursu dowiemy się 31 marca. Ale wiemy już dziś, że najważniejszy był udział, który przyniósł uczestnikom wiele satysfakcji .

picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz