Wycieczka klasy 5b na Leskowiec

Wycieczka klasy 5b na Leskowiec

 22 września 2011 roku uczniowie klasy V b wraz z wychowawcą Panią Beatą Studnicką oraz z Panią Marią Filek Glanowską  wybrali się na Leskowiec. Pogoda nie była najgorsza ale za to trasa, którą Panie poprowadziły była jakaś taka nieznana, bardzo stroma i dosyć trudna. Mało tego, podczas wspinaczki była lekcja przyrody!!! Nikt jednak nie narzekał (no może Pani Beata, bo za nic nie umieliśmy odróżnić jodły od świerku), humory dopisywał, wałówka była, a na szczycie Leskowca mogliśmy trochę odpocząć ale Panie wymyśliły jakieś konkursy i znowu trzeba było główkować, niektórym się to opłaciło! Tatr nie widzieliśmy ponieważ była mgła i dlatego musimy tutaj jeszcze wrócić!picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz