Dzień Nauczyciela na wesoło

Dzień Nauczyciela na wesoło

Uczniowie naszej szkoły nie zapomnieli o swoich nauczycielach i wychowawcach w przeddzień Ich święta. Uczniowie klasy 3a szkoły podstawowej z pomocą swojej wychowawczyni Pani Ani Olszewskiej przygotowali ciekawy występ na który składały się wiersze, piosenki i interesujący układ choreograficzny. Nie zabrakło oczywiście życzeń dla swoich Pań nauczycielek. Dzieci z klasy 6a występowały na sali gimnastycznej wspomagane przez Panią Magdalenę Bobik. Jednym z punktów programu były prezentacje wierszy o swoich nauczycielach autorstwa uczniów szkoły podstawowej z klas 4-6. Ozdobą uroczystości był występ zespołu wokalnego który bez tremy prezentował swoje talenty wokalne. Gimnazjaliści z klasy IIIb zorganizowali uroczystość przyznawania nagród  „KOPERNIKUS” w różnych kategoriach których laureatami byli poszczególni nauczyciele. Zabawa była przednia a poszczególne kategorie nagrody trafnie określały osobowość jej beneficjenta. Zespół Feniks pokazał klasę prezentując bardzo dojrzały wokal – Pani Bogusia Kowalczyk może być dumna z wyników swojej pracy. Wychowawczyni klasy IIIb otrzymując Kopernikusa w kategorii ” najlepszy wychowawca” może mieć powody do satysfakcji. W imieniu wszystkich nauczycieli naszej szkoły serdecznie dziękuję Wam drodzy uczniowie za pamięć, życzenia i odwzajemniony uśmiech. Dziękujemy!!!picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

 

 

Napisz komentarz