Ścianka wspinaczkowa

Ścianka wspinaczkowa

Wadowicki klub wspinaczkowy Speed Rock z Łukaszem Świrkiem na czele (przez trzy lata z rzędu wygrywał wszystkie zawody Pucharu Polski Seniorów we wspinaczce sportowej na czas a także zdobył Puchar Świata).. Od poniedziałku pod okiem i z asekuracją Łukasza Świrka, mistrza świata oraz wielokrotnego mistrza Polski we wspinaczce na czas nasi uczniowie mogli spróbować swoich sił w tej niezwykłej dyscyplinie sportowej. Patrząc z boku wydaje się że to nic trudnego, ale jeżeli spróbujemy to okazuje się że organizm musi być nieźle wytrenowany aby podołać wspinaczce na ponad 8 metrową pionową ścianę. Zobacz  zdjęcia ze ścianki wspinaczkowej oraz  filmiki.

Tutaj możesz zobaczyć filmiki jak to robią mistrzowie. ŁukaszJakub  oraz Jakub Widlarz  uczeń :-}

picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz