Sukces w zawodach pływackich

Sukces w zawodach pływackich

W środę 10 kwietnia na wadowickiej pływalni DELFIN rozegrano XI Mistrzostwa Gimnazjalistów o Puchar Burmistrza Wadowic. Reprezentacja Naszego Gimnazjum zdecydowanie zwyciężyła zdobywając 34 punkty, drugie w kolejności Gimnazjum nr 1 zdobyło 17 punktów! Najlepsza zawodniczą zawodów została Alicja Czuba z klasy Ic zwyciężając na dystansach: 50 m stylem grzbietowym i dowolnym oraz 100 m stylem dowolnym. Najlepszym zawodnikiem został Kamil Walczak z klasy IIIc zwyciężając na dystansach: 25, 50 i 100 m stylem dowolnym. Sztafeta dziewcząt zwyciężyła a sztafeta chłopców zajęła II miejsce. A oto pozostali reprezentanci Naszego Gimnazjum i ich najlepsze wyniki: Natalia Smolarska, Monika Chachulska, Karolina Żak, Barbara Roman – I miejsce w sztafecie, Sylwia Urbaś – 3 miejsce 100 m dowolnym, Jakub Sumera, Mateusz Walczak, Dominik Dyduch, Jan Kuźma – II miejsce w sztafecie, Krystian Tatara – 6 miejsce 25 m grzbiet, Karol Pietluch – 2 miejsce 100 m dowolnym, Kacper Słuszniak – 7 miejsce 50 m grzbiet. Opiekę trenerską sprawował pan Rafał Worytko. Serdeczne gratulacje!!! Jesteście świetni !!!picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz