Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

Uroczystymi akademiami i mszą świętą w kościele św. Piotra rozpoczęliśmy w Naszej Szkole rok szkolny 2014/2015. Szczególnie gorąco Dyrektor Tadeusz Włodek przywitał uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej i gimnazjum. W tym roku naukę rozpoczynają dzieci urodzone w pierwszej połowie 2008 roku. Jak zostało zauważono, sześciolatki w pierwszym dniu pobytu w szkole były bardzo rezolutne – ani śladu tremy. Po akademii na sali gimnastycznej uczniowie wszystkich klas udali się na pierwsze w nowym roku szkolnym spotkanie z wychowawcą. W tym uroczystym dniu pamiętamy o 75 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Musimy budować w naszych sercach dobro, pokój, aby ta tragiczna historia nie powtórzyła się !!!  Spokojnego, pogodnego,szczęśliwego, radosnego roku szkolnego 2014/2015 życzy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom Dyrektor Tadeusz Włodek.picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.