Zabawa Andrzejkowa

W dniu 28.11.2014 uczniowie klas 4, 5 i 6 bawili się na zabawie andrzejkowej zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski SP pod kierunkiem p. Beaty Studnickiej. Didżejami byli uczniowie klasy II b gimnazjum – Kacper Paluchowski i Piotr Wiktor , którzy spisali się na medal. Zabawę rozpoczął przewodniczący SU SP Jakub Karasiński swoim popisem gitarowym – jest świetny (będzie sławny!) Pozostali członkowie SU przygotowali wiele niespodzianek, wróżb i zabaw. Kamila i Ala upiekły babeczki z wróżbami, Klaudia wróżyła z wielkich czerwonych serc, Filip pomagał wywróżyć przyszły zawód, Kuba – co kogo czeka w przyszłości, a Natalia to kto zostanie księdzem, kto się ożeni, a kto będzie bogaty. Pomiędzy wróżbami i tańcem były fajne konkursy, w których można było nie tylko odnieść zwycięstwo ale i wygrać słodką nagrodę. Czas minął szybko ale miło, głośno i radośnie. Równie dobrą zabawę zorganizowało gimnazjum. Tutaj dominowały fantazyjnie przygotowane stroje, oceńcie zresztą sami!   B.StudnickapicasaView plugin: Could not load data from picasaweb.