Skarby Małopolski

Uczniowie z klas I i II Gimnazjum wzięli udział w XII już edycji konkursu plastyczno-edukacyjnego „Skarby Małopolski”, organizowanego przez Małopolski Instytut Kultury w Krakowie. Temat tegorocznego konkursu brzmiał: „Park Narodowy, czyli czyj” O interpretacji dziedzictwa przyrodniczego.
Konkurs, którego opiekunami były p. A. Janik-Lempart i p. A. Nowak, obejmował dwie kategorie:
Nauczyciele zaproszeni do przeprowadzenia projektu edukacyjnego (opracowanie scenariusza projektu);
Uczniowie zaproszeni do zaprezentowania własnych wypowiedzi plastycznych dotyczących tematu konkursu.
W pierwszej kategorii otrzymaliśmy wyróżnienie za projekt: „Wokół nas na zawsze”, w drugiej I miejsce za pracę: „Czosnek Niedźwiedzi nie tylko dla niedźwiedzi” oraz wyróżnienie dla pracy: „Mrówka Wojowniczka”. Gratulujemy wszystkim uczniom biorącym udział w tym konkursie.picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.