Dzień Tolerancji

22 maja obchodziliśmy w naszej szkole  Dzień Tolerancji. W tym roku odbył się pod hasłem: ” Tolerancja, integracja, akceptacja”. Taki też był temat konkursu plastycznego ogłoszonego wśród uczniów Oddziału Przedszkolnego oraz klas 1-3 Szkoły Podstawowej. Na ręce organizatorów ( A. Hałat, A. Świątek) wpłynęło wiele pięknych prac, spośród których nauczyciel plastyki- Anna Lempart wyróżniła najlepsze, wybierając tym samym zwycięzców konkursu w dwóch kategoriach: klasy 0-1 oraz 2-3. Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody. Obchody Dnia Tolerancji uświetnił występ Grupy Artystycznej z Krakowa ” Wiolinka i Bemol” organizując  uczniom najmłodszych klas  świetną zabawę z muzyką, tańcem oraz konkursami.picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.