Świeć Przykładem

Bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego przyświecało uczestnikom konkursu plastycznego „Świeć Przykładem” . Wiele wypadków komunikacyjnych spowodowane jest brakiem oświetlenia, brakiem elementów odblaskowych. Po zmroku piesi, rowerzyści dla swojego bezpieczeństwa powinni być widoczni. Ten temat podjęło 36 uczniów naszej szkoły przystępując do wykonania prac konkursowych. W piątek 8 stycznia Pan Burmistrz Matusz Klinowski osobiście wręczył uczestnikom konkursu pamiątkowe dyplomy oraz lampki które doskonale nadają się do oświetlenia pieszego lub rowerzysty. Pan Burmistrz zachęcał uczniów do korzystania z roweru jako ekologicznego środka komunikacji. Podkreślił również aspekty związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Na zakończenie spotkania przyszedł czas na wspólne pamiątkowe zdjęcie.picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.