Finał XXI Edycji Marszów na Orientację

W dniach 10-12 czerwca 2016 r. (piątek, sobota, niedziela) w Jaszczurowej odbył się finał XXI Edycji Andrychowskiej Imprezy na Orientację. Z piątku na sobotę oraz z soboty na niedzielę odbyły się cztery etapy nocnych marszów. W kategorii szkół gimnazjalnych bezkonkurencyjną okazała się drużyna z naszej szkoły. Charon w składzie: Filip Sliwiński i Konrad Nowak wygrali nocne marsze. Finałowy sobotni marsz wygrała drużyna Kalisto w składzie: Adrianna Stępniak i Klaudia Kowalówka dziewczęta z klasy Ia naszego gimnazjum. W końcowej klasyfikacji XXI edycji zwyciężył Charon, drugie miejsce zajął Altair w składzie: Michał Pawłowski, Marcin Kapłon i Michał Tumulik z klasy IIc naszego gimnazjum, miejsce trzecie zajęła drużyna Antares w składzie: Zuzanna Pałosz, Ola Rumszewicz i Olga Dyrcz z klasy IIc. Również w klasyfikacji szkół zajęliśmy I miejsce. Jak widać zawody zakończyły się dużym sukcesem uczniów Gimnazjum nr 3  . Serdeczne gratulacje składam wszystkim uczestnikom zawodów i jednocześnie życzę podobnych osiągnięć w przyszłym roku szkolnym! Tadeusz Włodek.

Przeczytaj co o naszym sukcesie piszą innipicasaView plugin: Could not load data from picasaweb.