Ognisko klasowe

Dnia 7 czerwca 2016 roku (we wtorek) o godz. 16.30 klasa 2 a (wraz z wychowawczyniami) przygotowała niespodziankę dla swoich rodziców, którzy zostali zaproszeni na przedstawienie oraz ognisko nad Skawę przy restauracji Wenecja. I tak też było. Na umówione miejsce przybyli zaproszeni goście całymi rodzinami. Dopisała nam również pogoda. Spotkanie rozpoczęliśmy przedstawieniem ? piękne wiersze i piosenki. Następnie uczniowie w blasku słońca i przy oklaskach rodziców zatańczyli trojaka śpiewając piosenkę Zasiali górale. Tak rozpoczęte spotkanie nastrajało nas do dalszej zabawy. Rodzice rozpalili duże ognisko. Dzieci miały okazję piec kiełbaski i chlebek na patykach. Była to niesamowita dla nich frajda. Oprócz kiełbasek były też napoje i ciasto przygotowane przez mamy. Posileni rozpoczęliśmy część zabawową . Dzieci, nauczycielki i rodzice wspólnie uczestniczyli w różnych konkurencjach sportowych, np. przeciąganie liny, piłka plażowa, siatkówka, piłka nożna. Naprawdę świetna zabawa, gdzie każdy mógł się wykazać. Pełni pogody ducha, z uśmiechem na twarzy rozstaliśmy się około godz. 20.00. Było to niesamowite spotkanie pełne niezapomnianych wrażeń. Mieliśmy ponowną okazję bliżej się poznać i miło spędzić czas na zabawie ze swoimi pociechami. Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim rodzicom za zaangażowanie !!! Obiecaliśmy sobie, że to powtórzymy. Bogumiła PająkpicasaView plugin: Could not load data from picasaweb.