Hej kolęda, kolęda …

Hej kolęda, kolęda …

Atmosfera świąteczna trwa nadal. Poczuliśmy ją ponownie w niedzielę 22 stycznia br. uczestnicząc w Konkursie Kolęd, Pastorałek i Wierszy o tematyce Bożego Narodzenia zorganizowanym w Parafii Św. Piotra Apostoła w Wadowicach. Pomimo niesprzyjającej aury, liczni reprezentanci naszej Szkoły oraz innych szkół zgromadzili się w parafialnej sali teatralnej, by słowem i śpiewem przybliżać ten wyjątkowy nastrój. Na szczególną uwagę zasługuje udział dzieci z klas trzecich Szkoły Podstawowej, zespołu Feniks pod dyrekcja Pani Agnieszki Handzlik oraz klasy 4 b pod okiem wychowawczyni Pani Joanny Bartkowiak. Wszyscy uczniowie tej klasy ubrani byli w stroje aniołów i pasterzy. Nie zabrakło także Świętej Rodziny. Klasa wykonała dwie kolędy: „Do szopy, hej pasterze” oraz „Lulajże Jezuniu”. Swoim występem dzieci zachęciły do wspólnego kolędowania całą publiczność, a klimat Bożego Narodzenia ożył na nowo. Zobacz zdjęcia 

Napisz komentarz