Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

1 czerwca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Święto to w naszej szkole nie przeszło bez echa . Uczniowie klas 4 oraz klasy 2 a pod okiem wychowawców uczestniczyli w Wadowickim Festiwalu Książki zorganizowanym przez Wadowicką Bibliotekę Publiczną. W ramach projektu odbyły się warsztaty ilustratorskie z Łukaszem Zabdyrem i Ewą Stadmuller oraz spotkanie autorskie ze znaną pisarką Anną Czerwińską-Rydel. Dzieci uczestniczące w zajęciach miały okazję poznać szczegóły pracy pisarza i ilustratora oraz zadać nurtujące pytania. Po spotkaniu każde dziecko mogło nabyć książkę ulubionego pisarza i zdobyć autograf. Po zakończeniu warsztatów uczniowie klasy 4b z wychowawczynią udali się na spacer po Wadowicach. Zwieńczeniem trasy była wizyta w lodziarni i słodki, lodowy poczęstunek. Prezent w sam raz z okazji Dnia Dziecka. Joanna Bartkowiak. Zobacz zdjęcia

Napisz komentarz