Zabawa andrzejkowa

Zabawa andrzejkowa

W czwartkowy wieczór -29 listopada została zorganizowana zabawa andrzejkowa. Uczniowie bawili sie w dwóch grupach. Najpierw klasy 4-6 a następnie klasy 7-8 i gimnazjaliści. Zabawa została zorganizowana  przez Samorząd Szkoły Podstawowej nr 5 pod kierunkiem pani Beaty Studnickiej. Największy udział w przygotowaniu tej bardzo udanej zabawy mieli uczniowie klasy 8b. Nie zabrakło różnorodnych wróżb związanych z tą szczególną okolicznością. Każdy mógł dowiedzieć się jaka czeka go przyszłość i jakie niespodzianki szykuje los. Wróżby przeplatane były tańcem do muzyki którą z dużym znawstwem przygotowali uczniowie klasy 8b. Dziękujemy za piękną inicjatywę i umożliwienie wspólnego spędzenia czasu w ten tajemniczy andrzejkowy wieczór. zobacz zdjęcia

Napisz komentarz