Turniej siatkarski

Turniej siatkarski

Z okazji 8 marca sportowcy z SP 5 zostali zaproszeni na Turniej Piłki Siatkowej ” Święto Kobiet na sportowo” do Zatora. Szkołę reprezentowały  dwie drużyny ? A i B.  Do turnieju zgłosiło się 5 zespołów. Wspomniane dwie reprezentacje SP5 w Wadowicach, SP 1 Wadowice, SP Wysoka oraz Sokół Zator. Wobec tej ilości uczestników turniej przeprowadzono  systemem „każdy z każdym”. Wszystkie zespoły rozegrały po cztery spotkania do dwóch wygranych setów.  Największych mocji dostarczył mecz SP 5 A z SP1 Wadowice. Nasze dziewczęta udanie zrewanżowały się „Jedynce” za rozgrywki gminne, pokonując rywala 2 :0. Po rozegraniu 10 spotkań wyłoniono zwycięzców.

1. SP 5 Wadowice A, 2. SP 1 Wadowice, 3. SP Wysoka, 4. Sokół Zator, 5. SP 5 Wadowice B.

Gratulujemy pasji i  zaangażowania młodym sportowcom. Kolejny raz pokazali, że świętować można również na boisku.

W piątek 6 marca reprezentacja dziewcząt zajęła III miejsce w gminnych rozgrywkach w piłce siatkowej. Zawody rozegrano w Choczni.

Zobacz zdjęcia

Napisz komentarz