Harmonogram pracy szkoły w miesiącu maju

4 maja (wtorek) dzieci z klas 1-3 wracają do stacjonarnego nauczania zgodnie z planem zajęć który obowiązywał przed zawieszeniem zajęć. Oddział przedszkolny już w ten sposób pracuje.

Od 17 maja klasy 4-8 rozpoczynają zajęcia w trybie hybrydowym. Połowa klas będzie pracowała stacjonarnie, druga połowa zdalnie – na zmianę. Taka forma zajęć będzie realizowana w dniach 17-24 maja i w dniu 28 maja.

W dniach 25,26,27 maja będzie przeprowadzony egzamin ósmoklasisty. W tych dniach klasy 1-7 nie mają nauki zdalnej ani stacjonarnej.

Od 31 maja klasy 4-8 wracają do trybu stacjonarnego.

Harmonogram nauczania hybrydowego zostanie podany w późniejszym terminie.

Przypominam że wszystkich obowiązują zasady bezpieczeństwa sanitarnego !!!

Spotkania meet rodziców klas ósmych z dyrektorem szkoły odbędą się z wykorzystaniem classroom Lekcja Wychowawcza (konta uczniów). Harmonogram spotkań: Wszystkie spotkania w dniu 5 maja.
klasa 8a godzina 17.00
klasa 8b godzina 18.00
klasa 8c godzina 19.00

Na spotkaniu będzie omówiona organizacja egzaminu ósmoklasisty.