Konkurs recytatorski i teatralny

29 października odbyła się w naszej szkole kolejna edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego i Teatralnego. W tym roku rekordowa ilość uczestników – 58 uczniów
klas 0 – 8 prezentowała swoje występy w dwóch kategoriach  – recytacji i teatrze oraz poszczególnych grupach wiekowych. Uczniowie najmłodszych klas mieli za zadanie nauczyć się wiersza, a dzieci starsze – wiersza oraz fragmentu prozy (recytacja) lub jednego wybranego utworu (teatr). W każdym z przypadków przynajmniej jeden z tekstów musiał być tematycznie związany ze zwierzęciem. Występy dzieci oceniało Jury w składzie: Pani Dyrektor Barbara Bałys, Pani Renata Kowalczyk oraz Pani Olga Bonderek – Wawro. Całość prowadzała Pani Joanna Bartkowiak – organizator Konkursu. W wyniku przesłuchań Komisja Konkursowa wyłoniła najlepszych aktorsko uzdolnionych uczniów naszej szkoły:

Kategoria Recytacja:

klasy 0 – 3

GRAND PRIX – Zuzanna Grzyb (3b)

I miejsce Lena Rachwał (3b) ex aequo Bianka Wawro (3a)

II miejsce Wojciech Ochab (2b) ex aequo  Milena Hałat (3a)

III miejsce Tymon Jamróz (2c) ex aequo Laura Pamuła (3c)

Wyróżnienia:

Gabriela Bartkowiak OP, Hanna Dudoń OP, Emilia Morek OP, Błażej Klaczak (2a), Aleksandra Putyra (2b), Malwina Pyrek (3a).

klasy 4- 6:

I miejsce Wiktoria Latocha (5a) ex aequo Konrad Gołąb (4b)

II miejsce Kamila Nowak (6a)

III miejsce Jakub Knapik (4b)

Wyróżnienia:

Igor Guzdek (5a), Jędrzej Kowalczyk (4a).

klasy 7- 8

I miejsce Amelia Matuła (8b) ex aequo Kajetan Wawro (8b)

II miejsce Adam Majdak (7b)

III miejsce Kamila Hałat (7b)