Niezłomni

1 marca to dzień w którym w szczególny sposób pamiętamy o Żołnierzach Niezłomnych. Tych niejednokrotnie bardzo młodych ludziach którzy po zakończeniu II wojny światowej nie złożyli broni i walczyli z narzuconą przez Związek Radziecki władzą komunistyczną. W tym dniu delegacja uczniów z naszej szkoły złożyła biało-czerwoną wiązankę w Panteonie Żołnierzy Niezłomnych na cmentarzu komunalnym w Wadowicach. Dziękuję Weronice, Magdzie oraz Szymonowi za piękne świadectwo przywiązania do historii naszej Ojczyzny.

Historia dzieje się na naszych oczach. Rosja brutalnie zaatakowała naszego sąsiada Ukrainę. Pomagajmy potrzebującym Ukraińcom – rzeczowo, finansowo, posyłając dobre myśli, modlitwę …. Nie możemy być obojętni. Chwała Ukrainie!