Sukces naszych chłopców w drużynowych biegach przełajowych.

We wtorek 10 maja na stadionie SKAWA Wadowice rozegrane zostały zawody w drużynowych biegach przełajowych w ramach Igrzysk Młodzieży i Dzieci. W starszej kategorii drużyna w składzie: Dominik Rauch, Julian Rauch, Kajetan Wawro, Bartosz Fijałek, Patryk Kowalczyk, Eryk Romanowski  zajęła II miejsce, natomiast drużyna w młodszej kategorii w składzie: Kacper Mydlarz, Tomasz Karpiński, Filip Smajek, Stanisław Mruczek, Bartłomiej Radoń, Wiktor Kozieł, Jan Kobak, Filip Głowacki zajęła I miejsce!. Serdecznie gratulujemy pięknego sukcesu! Chłopcy mogą być wzorem do naśladowania za determinację w dążeniu do założonych celów. Do zawodów chłopców przygotowywał pan Andrzej  Bańdura.

W finałach województwa małopolskiego rozegranych w dniu 12 maja 2022 r. w Nowym Targu,  drużyna chłopców młodszych zajęła wysokie czwarte miejsce!!!  Super!