Konkurs logopedyczny – Czy na wady nie ma rady

Konkurs zorganizowany został w dwóch kategoriach wiekowych: kl. 0-I, II-III  W ramach konkursu należało przygotować pracę plastyczną w oparciu o literaturę Jana Brzechwy, służącą wzbogacaniu słownictwa i poszerzaniu kompetencji czytelniczych oraz językowych uczniów.

Praca miała zawierać ilustracje wierszy Jana Brzechwy, które prezentują w sposób humorystyczny ludzkie wady.

Celem konkursu było rozbudzanie plastycznej i językowej twórczości dzieci, bogacenie słownictwa, prezentacja własnych umiejętności, zdolności plastycznych,  wzbogacanie warsztatu plastycznego poprzez wykorzystanie różnorodnych form

i technik plastycznych. Uczniowie wykonali bardzo piękne prace. Dziękujemy wszystkim za udział, a poniżej prezentujemy  listę laureatów. Ewa Sala, Ewa Dudziak

WYNIKI KONKURSU:

W kategorii klas  0-I

I MIEJSCE Emilia Morek (OP)

Alicja Podgórczyk  ( 1a)

II MIEJSCE Kacper Morek (1b)

III MIEJSCE Nadia Grajny (1a), Nadia Hałabis (1a)

WYRÓŻNIENIE ? Szymon Balon  (1a)

W kategorii klas II-III

I MIEJSCE Milena Hałat  (3a)

II MIEJSCE Oliwia Skawińska (3a), Wiktoria Stanek (2a)