Ślubowanie Pierwszoklasistów

W piątek 14 października miała miejsce uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. O godzinie 9.00 na sali gimnastycznej zebrali się uczestnicy tego wydarzenia: Uczniowie klas pierwszych, Rodzice, Przedszkolaki z przedszkoli  Muchomorek i Koziołek, Wychowawcy klas pierwszych. Wprowadzeniem pocztu sztandarowego i wspólnym odśpiewaniem Hymnu  Narodowego rozpoczęto tą szkolną uroczystość. Po powitaniu zebranych przez Tadeusza Włodka dyrektora szkoły, uczniowie klas pierwszych pod kierunkiem Pań: Marty Nikiel, Marty Wantuch, Katarzyny Studnickiej, Dominiki Konopki i Jadwigi Szyjki zaprezentowali program artystyczny. Nie zabrakło recytacji i wspólnego śpiewania. Dzieci z dużym zaangażowaniem występowały przed zgromadzoną publicznością. Następnie Pierwszaczki ślubowały na sztandar szkoły że będą dobrymi uczniami, otwartymi na zdobywanie wiedzy i umiejętności. Specjalnie przygotowany ołówek był atrybutem pasowania na ucznia. Dyrektor szkoły Tadeusz Włodek, dokonał indywidualnego pasowania każdego pierwszaczka. Składamy serdeczne gratulacje wszystkim pasowanym uczniom i ich rodzicom. Na zakończenie uroczystości zrobiono pamiątkowe klasowe zdjęcia a w klasach czekała słodka niespodzianka.