Gala 2022

W czwartek 23 czerwca w godzinach popołudniowych odbyła się uroczysta Gala Ósmoklasistów. W obecności Rodziców, Nauczycieli naszej szkoły, wyróżniono uczniów klas ósmych którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, zachowaniu, aktywności społecznej, wolontariacie, sporcie … . Podczas uroczystości przekazano sztandar szkoły przedstawicielom uczniów klas siódmych. Dyrektor szkoły podziękował za wieloletnią pracę pani Janinie Kajdas nauczycielce matematyki. W dalszej części  spotkania uczniowie klas ósmych przygotowali pytania dla rodziców. Pytania dotyczyły życia szkoły – było ciekawie. Amelka, Emilka, Maja, zaprezentowały swoje zdolności wokalne i instrumentalne. Męski chór zrobił furorę a tancerki zaprezentowały swoją sprawność fizyczną i wrażliwość artystyczną. Łezka w oku się zakręciła, taka kolej rzeczy. Drodzy absolwenci mimo wszystko do zobaczenia!

Zobacz zdjęcia z gali

Zobacz zdjęcia z zakończenia roku szkolnego