Od Karolka do Świetego Jana Pawła II

17 czerwca w WCK odbył się Gminny Przegląd Własnej Twórczości Literackiej Przedszkolaków pod hasłem ” OD KAROLKA DO ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II”, którego organizatorem był Urząd Miasta oraz Przedszkole Publiczne nr 5 im. Gustawa Studnickiego w Wadowicach. Do konkursu zgłosiło się 12 Przedszkoli i Oddziałów Przedszkolnych z Gminy Wadowice, wśród nich także Oddział Przedszkolny z naszej szkoły. Dzieci pod kierunkiem swoich opiekunów artystycznych oraz rodziców recytowały wiersze, przedstawiały programy słowno- muzyczne dotyczące osoby naszego Wielkiego Papieża Rodaka, Świętego Jana Pawła II. Nasi uczniowie- Tomasz Zieliński i Sandra Studnicka zaprezentowali wiersze: „Mały, wielki Karolek” oraz „Jan Paweł II”. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Gratulujemy!