Pangea w Wrocławiu

17 kwietnia w Warszawie i w Wrocławiu został przeprowadzony finał ogólnopolski konkursu matematycznego PANGEA. Już po raz drugi uczniowie z naszej szkoły biorą udział w tym konkursie. Inspiratorem udziału uczniów w tym konkursie jest pani dyrektor Małgorzata Niewidok. Ponieważ w tym roku uczestnicy mogli wybierać miejsce konkursu finałowego, wybór padł na Wrocław. Zuzanna Pałosz z klasy Ic i Piotr Pena z klasy Ia w eliminacjach szkolnych uzyskali maksymalną liczbę punktów i zostali zaproszeni do finałowej rozgrywki. Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu  gościła młodych matematyków z całej Polski. Dla Zuzi i Piotrka było to kolejne ciekawe doświadczenie. Opiekunem naukowym Zuzi jest pani dyrektor M. Niewidok a opiekunem naukowym Piotrka jest pani J. Kajdas Czekamy na wyniki!picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.