Dzieci w malarstwie

Ostatnie półrocze było bardzo pracowite dla uczniów kasy 1a.Wzięli udział w przygotowaniach do wystawy pt .Dzieci w malarstwie. Wybrałam kilkanaście obrazów wielkich mistrzów pędzla mi. St. Wyspiańskiego, Leonarda da Vinci, Vincenta van Gogh’a i innych, a uczniowie musieli wcielić się w role postaci na obrazach. Rodzice również zaangażowali się w to przedsięwzięcie, szukali peruk, przebrań i innych dziwnych przedmiotów przydatnych do przedstawienia obrazów. Popołudniami spotykaliśmy się w szkole i malowaliśmy tła do obrazów. Było z tym mnóstwo śmiechu i zabawy,  a przy okazji ujawniło się wiele talentów plastycznych i nie tylko. Gotowe prace można było zobaczyć na spotkaniu integracyjnym dla przyszłych uczniów klas pierwszych. Zapraszamy do obejrzenia wystawy. Obrazy będą ozdobą szkolnego korytarza na parterze  w naszej szkole.Anna OlszewskapicasaView plugin: Could not load data from picasaweb.