Sukces Marcina Kapłona i Michała Pawłowskiego

W dniu dzisiejszym tj. 17 marca ogłoszone zostały wyniki polskiej  edycji Międzynarodowego Konkursu Umiejętności Statystycznych. Uczniowie klasy IIIc Marcin Kapłon i Michał Pawłowski odnieśli wielki sukces – zajęli I miejsce w kategorii gimnazjów!  Celem konkursu było przygotowanie plakatu na temat historii Polski. Marcin i Michał poszukali odpowiedzi na pytanie: „Jak poznajemy historię Polski”. Pomogły im w tym przygotowane i przeprowadzone wśród uczniów i nauczycieli ankiety. W tym miejscu serdecznie dziękujemy wszystkim którzy te ankiety wypełnili. Efekty ich pracy możecie zobaczyć tutaj.

Opiekunem naukowym tego projektu była Pani Małgorzata Niewidok. Więcej informacji znajdziecie na stronie MKUS