Marsz pamięci ofiar Katynia

Marsz pamięci ofiar Katynia

13 kwietnia 2010 r. 45 uczniów Gimnazjum Nr 3 uczestniczyło w Marszu Pamięci Ofiar Katynia w Krakowie. Trasa marszu prowadziła spod Bazyliki Mariackiej do Krzyża Katyńskiego obok kościoła p.w. św. Idziego. Wśród kilkuset pocztów sztandarowych małopolskich  szkół nie zabrakło pocztu z Naszego Gimnazjum. Swoją obecnością na marszu chcieliśmy dać wyraz naszego głębokiego szacunku dla Polskich Oficerów zamordowanych 70 lat temu w lesie Katyńskim przez oprawców z  NKWD, jak również okazać solidarność z rodzinami ofiar katastrofy w lesie pod Smoleńskiem.

picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

3 responses to “Marsz pamięci ofiar Katynia”

  1. M.

    „13 kwietnia 2010 r. 45 uczniów Gimnazjum Nr 3 (…)” tak dla dokładności trzeba dodać, iż do Krakowa na tan marsz pojechało 45 uczniów p. Wójcik, bo inni to chyba w ogóle nie wiedzieli, że jest taki wyjazd ;/ …

  2. P.

    Życie jest trudne.;)

  3. M.

    Otóż to!

Napisz komentarz