Dzień Edukacji Regionalnej

Dzień Edukacji Regionalnej

30 września 2010 r. w naszej szkole zorganizowany został Dzień Edukacji Regionalnej. W tym dniu uczniowie pod opieką nauczycieli realizowali program przeznaczony na ten dzień. Klasa 6a i Ic brały udział w wycieczce do obserwatorium astronomicznego na Lubomirze (Lubomir to najwyższy szczyt Beskidu Średniego, leży pomiędzy Mszaną Dolną a Myślenicami). Pomimo  nie najlepszej  pogody wycieczka się udała. Uczestnicy brali udział w prelekcji na temat historii obserwatorium, oglądali nocne niebo z wykorzystaniem programu Stellarium, zwiedzili kopułę obserwacyjną. Mamy również zaproszenie na nocną obserwację. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w spotkaniach w ramach koła astronomicznego. O dniu Edukacji Regionalnej piszą wasze koleżanki i koledzy

picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz