Zimowa wyprawa na Leskowiec

Zimowa wyprawa na Leskowiec

31 stycznia, poniedziałek, pierwszy dzień ferii zimowych, piękna zimowa pogoda, wyruszamy na zimową wyprawę na Leskowiec. Wyruszamy z Zembrzyc i kierujemy się w pasmo Gałuszkowej Góry i Żurawnicy. Grzbietowa wędrówka dostarczyła niezapomnianych wrażeń estetycznych w postaci pięknych panoram na Beskid Żywiecki z Babią Górą, Beskid Średni a nawet Beskid Śląski z Baranią Górą. Na zboczach Żurawnicy zapaliliśmy ognisko a upieczone kiełbaski smakowały wybornie. Po zejściu do Krzeszowa i krótkim odpoczynku, rozpoczęliśmy dwugodzinne podejście na Groń Jana Pawła II. W schronisku półgodzinny odpoczynek odpoczynek, następnie ostatni etap wycieczki – zejście do Ponikwi i powrót do Wadowic. W wyprawie uczestniczyło 9-ciu  gimnazjalistów z klas: Ic, IIb, IIc, IIIa. Do zobaczenia na kolejnej wycieczce!

picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz