MISTERIUM WIELKANOCNE

MISTERIUM WIELKANOCNE

Czas szybko biegnie. Przed nami kolejne Święta Wielkiej Nocy. W środę 20 kwietnia w szkole było inaczej niż zwykle. Uczniowie przygotowywali wielkanocne spotkania w klasach w których nie brakło serdecznych życzeń ( to dla ducha ) i smakołyków ( to dla ciała ). Najmłodsze klasy uczestniczyły w inscenizaji w wykonaniu  dzieci z najmłodszej grupy wiekowej pod kierunkiem siostry A.Wolanin – atmosfera była wybitnie świąteczna!  Starsze klasy uczestniczyły w Misterium Wielkanocnym profesjonalnie z udziałem młodych aktorów z gimnazjum w reżyserii siostry Andrei . To było duże duchowe przeżycie! Gratulacje dla wykonawców!  Święta są czasem spotkań rodzinnych, czasem radości i nadziei, czasem wybaczania i miłości. Pomyślmy o tym!!!  Do zobaczenia 27 kwietnia!picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz