Zlot Szkół im. Jana Pawła II

Zlot Szkół im. Jana Pawła II

18 maja w urodziny Błogosławionego Papieża Jana Pawła II z całej Polski zjechały do Wadowic z całej Polski delegacje szkół noszące imię naszego Wielkiego Rodaka. Zbiórka pocztów sztandarowych miała miejsce przed budynkiem Szkoły Podstawowej Nr 1, skąd w uroczystym przemarszu udały się do Bazyliki Ofiarowania Najświętszej Marii Panny. O godzinie 12.00 rozpoczęła się uroczysta msza święta koncelebrowana przez Biskupa Jana Szkodonia. Delegacja naszej szkoły uczestniczyła w tych uroczystościach ponosząc trudy tym razem upału. W zlocie uczestniczyło ponad 100 delegacji szkół z całej Polski. Dziękujemy wszystkim uczniom, pocztowi sztandarowemu  za piękne reprezentowanie naszej szkoły w tych uroczystościach.

co napisała Dominika

picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz