Finał MNO w Jaszczurowej

Finał MNO w Jaszczurowej

W piątek 3 czerwca w godzinach popołudniowych w Jaszczurowej został rozegrany finałowy marsz na orientację w ramach ANDiNO.  Nasze gimnazjum reprezentowały 3 drużyny: Syriusz, Io i Ganimedes. Start zakończył się sukcesem, Syriusz okazał się najlepszą drużyną zawodów! W końcowej klasyfikacji Syriusz zajął II miejsce a Io III miejsce. W klasyfikacji szkół Gimnazjum Nr 3 Wadowice zajęło I miejsce ! Drużyna Antares z Łukaszem Gurdkiem i Moniką Mikołajczyk startująca w kategorii szkół ponadgimnazjalnych a występująca pod szyldem SKKT G3  w końcowej klasyfikacji zajęła III miejsce.  Niewątpliwą przygodą był nocny marsz który składał się z dwóch części a zakończył się o godzinie 4 rano. Całe zawody uatrakcyjniła burza która w piątkowe popołudnie szalała nad Jaszczurową. Było ciekawie, trochę mokro ale zabawa przednia. Do następnego roku!picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz