Klasa Pani Beaty na Zielonej Szkole w Kołobrzegu

Klasa Pani Beaty na Zielonej Szkole w Kołobrzegu

21 maja klasa 4b wyjechała pociągiem na Zieloną Szkołę do Kołobrzegu. Podróż naszym PKP trwała, bagatelka, 18 godzin. Zwiedziliśmy caaałą Polskę! Przez 10 dni towarzyszyła nam piękna pogoda, zdrówko, wilczy apetyt i dobry humor. Atrakcji było wiele: wycieczka do Wolińskiego PN (Trzęsacz, Międzyzdroje, Jeziorko turkusowe, Kamień Pomorski), rejs Piratem po morzu, przygoda piracka, Dziki Zachód, basen, plażowanie, zwiedzanie, konkursy, zabawy i non stop nauka. Wiedza jest dużo łatwiej przyswajalna na świeżym powietrzu, w nadmorskim klimacie. Z każdym dniem dzieci były coraz to bardziej samodzielne, grzeczniejsze i koleżeńskie, a pani Ewa i Beata bardziej zadowolone.

picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz