Dzień Mamy

26 maja, Dzień Mamy,  jedno z najbardziej serdecznych świąt w ciągu roku. Mama, najbliższa osoba dla każdego z nas. Wspomnienia dzieciństwa, domowe ciepło, zapach pieczonego ciasta, delikatny dotyk, miłe słowa …… Dzieci z klasy 1a przygotowały inscenizację nawiązującą do tego święta. Nie zabrakło wierszy, piosenek a nawet pląsów – wszystko dla mamy. Teatr szkolny pod kierunkiem pani Joanny Bartkowiak wystawił spektakl na który zostały zaproszone mamy uczniów klasy 4a.  Było bardzo sympatycznie i wesoło, na zakończenie zrobiono grupowe, pamiątkowe zdjęcie. „Nie ma jak u mamy, ciepły piec, cichy kąt, nie ma jak u mamy, kto nie wierzy robi błąd …”picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.